Parlamentné voľby 2023 – rozhodnutie o budúcnosti

Parlamentné voľby 2023 – rozhodnutie o budúcnosti

Pri čítaní niektorých novinových článkov ma zaráža, keď ľudia tvrdia, že niet koho voliť. Určite je, stačí sa zaujímať. V Progresívnom Slovensku máme množstvo skvelých ľudí, z ktorých je možné si vybrať. Pokrývame mnohé oblasti života na Slovensku a v každej máme hneď niekoľko expertov, vrátane žien. Naša kandidátka sa najviac zo všetkých politických strán približuje zastúpeniu oboch pohlaví v našej spoločnosti. Žien je v spoločnosti viac ako mužov.

Súčasný stav Slovenskej republiky, ekonomickej situácie, životného prostredia, vzdelávania, zdravotníctva, bezpečnosti a ďalších oblastí je výsledkom chýb a nekoncepčného prístupu v minulosti. Progresívne Slovensko prináša viacero opatrení pre budúcnosť, aby budúcnosť mala nielen terajšia mladá generácia, ale aj generácie po nej. Pokiaľ sa nám podarí zlepšiť situáciu pre nich, bude mať z toho úžitok aj stredná a staršia generácia.

Osobne by som chcel byť nápomocný najmä v oblastiach dopravy, udržateľnej mobility a športu, o ktoré sa zaujímam dlhodobo a snažím sa v daných témach neustále vzdelávať. V druhom slede podporím dobré riešenia pre samosprávy, regionálnu spoluprácu a rozvoj lokálneho cestovného ruchu, všetko s dôrazom na udržateľnosť. V ďalšom slede podporím, samozrejme, aj iné kvalitné návrhy. Všetky, opakujem všetky, by mali byť výsledkom tímovej spolupráce a štandardného pripomienkovania, aby sme predchádzali omylom.

Kandidát č. 59 za Progresívne Slovensko

30. septembra odporúčam voliť Progresívne Slovensko. Máme množstvo skvelých ľudí, z ktorých si môžete vybrať. Pokiaľ by ste chceli dať krúžok aj mne, označte číslo 59.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *