Číslo 124 na kandidátke PS/Spolu

Číslo 124 na kandidátke PS/Spolu

Byť číslom 124 na kandidátke do parlamentných volieb je ako štartovať v pretekoch F1 zo zadných radov. Je to malá šanca, no nie nulová. Celkové výsledky závisia od mnohých ďalších faktorov. Každý jeden hlas sa počíta, každý jeden krúžok na volebnom lístku môže rozhodnúť o tom, ako voľby do parlamentu dopadnú tentokrát. Rozhodujete aj Vy, Vaši priatelia a známi.

Čo robí Marián Mališ

Som veľmi aktívny človek. Motiváciu nachádzam v každodennom živote a svojej bohatej fantázii, ktorá mi umožňuje vidieť možný vývoj v budúcnosti. Podobne ako šachisti predvídajú kroky svojich protivníkov.

Celý môj život súvisí s letectvom. Dlhé roky som bol hrdý na túto prácu, kde pôsobili len odborníci a tí, ktorí mali k letectvu vrúcny vzťah. V ostatných rokoch sa to však zmenilo. Cez politické nominácie sem prenikajú ľudia, ktorí letectvu nerozumejú a vlastne ich vôbec nezaujíma. Ja som sa letectvu upísal, snažím sa konať si svoju prácu vždy svedomite, bez ohľadu na pracovný čas, a preto som si získal uznanie. Výsledky mojej práce ocenili viac v zahraničí, ako u nás doma. Mám naozaj bohaté skúsenosti s medzinárodnou spoluprácou, detaily si môžete prečítať napr. na mojom profile na LinkedIn.

Keďže som VEĽMI AKTÍVNY, robím, čo môžem, aj mimo zamestnania. Už veľa rokov pôsobím ako občiansky aktivista v samospráve, športe doprave. Doprave a najmä udržateľnej mobilite sa chcem venovať aj v politike. Skúsenosti z práce i aktivizmu mi v porovnaní s inými dávajú mnohé výhody.

Neviem robiť všetko, ani zďaleka. Uprednostňujem tímovú prácu. Snažím sa v tíme naplniť rôzne role a vybalansovať rôzne nátury. „Ten umí to a ten zas tohle“, je text piesne v jednej známej českej rozprávke. Tak to má byť, no každý musí vedieť aspoň niečo poriadne.

Pre tých, ktorí veria v čísla

Číslo 124 je pekné číslo. Páči sa mi z viacerých dôvodov:

  • 124 je menšie ako 150. J Mimochodom, to má u nás bývalá verejná ochrankyňa práv.
  • 124 je naozaj pekné číslo. Koalícia Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia (PS/Spolu) kandiduje pod číslom 12 a číslo 124 je jeho prirodzeným pokračovaním. Jeho cifry môžu byť súčasťou aj ďalších pekných postupností. Napr. 1, 2, 4, 8, 16, …, alebo binárne 20, 21, 22, …, alebo 2/1 = 4/2 = 8/4 … Či nie?
  • 124 = 4 x 31. Ja som sa narodil 31.5.1969. 31. deň v mesiaci. Bolo to 31 rokov pred ukončením druhého milénia. V roku 2031, budem mať 62 rokov a v tom čase by som chcel ísť do predčasného dôchodku, aby som sa mohol aspoň teoreticky dožiť 124 rokov. J)))
  • 124 je párne číslo. Navyše, skúste sa pozrieť, kto je na kandidátke tesne nad a tesne podo mnou. Zaujímavé, však?

Tak či onak, pokiaľ budete voliť PS/Spolu a dáte mi svoj preferenčný hlas (krúžok na 124), neurobíte zlé rozhodnutie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *